KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556155
nr 1455 6155
Olavi Laine
(f. 1922)
Oljemålning, Olavi Laine (f. 1922), fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 57x72 cm, yttermått inklusive ram: 70x85 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:42:09
700 kr
900 kr